Vredan bod Radničkog / video

Sreda 25. April 2012.
Vredan bod Radničkog / videoUžičani dva puta vodili protiv Radničkog, ali su gosti posle bolje igre u nastavku uspeli da izjednače. Na kraju, 2:2!

Sloboda je mnogo bolje ušla u meč, ofanzivnija je, konkretnija i rezultat je brzo stigao.

Ranđelović je u 24. minutu odlično prošao, asistirao ka Kovačeviću, koji ukazanu priliku nije iskoristio - 1:0.

Prethodno, Tijago je u 13. minutu bio u prilici, ali je Čančarević odlično intervenisao.

Gosti su u ovom periodu igre bili u podređenom položaju, ali su u 28. minutu uspeli da iznude opravdano dosuđeni jedanaesterac, koji je Spalević pretvorio u gol - 1:1.

Ali, samo minut je trajala radost Kragujevčana. Već u sledećem napadu domaćih, ponovo se zatresla mreža Čančarevića, a ovoga puta realizator je bio Ranđelović - 2:1.

Odličnu priliku gosti su propustili u 60. minutu, kada je Spalević iz izgledne pozicije poslao loptu pored gola.

Ipak, Tintor je u 67. minutu krunisao bolju igru Radničkog u nastavku, iako ta akcija nije delovala previše opasno po gol domaćih. U svakom slučaju, gosti zasluženo dolaze do izjednačenja, posle mnogo bolje igre u nastavku u odnosu na prvih 45 minuta - 2:2.